W dniu 29 października 2019 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie Szkoły Podstawowej wybrali się na wycieczkę do Kalisza, gdzie pierwszym punktem był spektakl w sali koncertowej Uniwersytetu Adama Mickiewicza pt. "Cudowna Lampa Aladyna" dla dzieci młodszych oraz "Bogowie i Herosi" dla uczniów starszych klas. Przedstawienia zapierały dech w piersi, na scenie dominowały cudne, wielobarwne stroje, akustyka pomieszczenia dodawała niezwykłych wrażeń, a efekty świetlne oraz choreografia były wisienką na torcie. Dzieci były zachwycone. Po spektaklu "maluszki" udały się do bajkolandu, gdzie radości, śmiechu i beztroskiej zabawy nie było końca. Starsi uczniowie czas ten spędzili w parku trampolin. Zwieńczeniem wycieczki był obiad w restauracji "Ornament", gdzie czekała na nas niespodzianka. Dzięki uprzejmości szefa lokalu, dzieci mogły zwiedzić zaplecze kuchenne oraz porozmawiać z Moniką Gwiazdą - finalistką 6 edycji programu TopChef, która tego dnia prowadziła szkolenie dla szefów kuchni w tej restauracji.

ALLADYN

alladyn7