Przedszkolaki w Pleszewie

Tuż przed końcem roku szkolnego 22 czerwca nasze przedszkolaki bawiły się w Centrum Zabawy i Nauki Paidi w Pleszewie. Małpi gaj, baseny kulkowe, trampolina, zjeżdżalnia, zapewniły dzieciom mnóstwo ruchu  oraz aktywnej, bezpiecznej zabawy. Podczas pobytu w Paidi nie zabrakło również balonowych zwierzaków-cudaków.

Kolejnym punktem wycieczki był przejazd pleszewską baną do Kowalewa. Było to dla dzieci niezwykłe przeżycie. Śpiewając ,,Jedzie pociąg z daleka …”  machały do przechodniów i podziwiały mijaną okolicę. Następnie zwiedziły dworzec PKP i miały też okazję obserwować podróżnych i przyjazd pociągu z Poznania. Przejazd pleszewską kolejką wąskotorową sprawił dzieciom wiele radości, gdyż jechały nią po raz pierwszy.