zgo jarocin 0

W dniu 9.09.2020 r. w Zakładzie Gospodarowania Odpadami w Jarocinie odbyło się podsumowanie II edycji Konkursu ekologicznego "Region czysty na 6", w którym nasza szkoła brała udział. W tej edycji dzięki wielkiemu zaangażowaniu uczniów i rodziców udało nam się zdobyć wyróżnienie w kategorii - zbiórki największej ilości puszek aluminiowych. Szkoła otrzymała wartościową nagrodę rzeczową - bezprzewodowy głośnik JBL, oraz Port USB, które na pewno uatrakcyjnią prowadzone zajęcia w szkole.

Pragniemy również poinformować, że ruszyła kolejna edycja Konkursu "Region Czysty na 6", w którym również jako placówka oświatowa bierzemy udział. Zachęcamy do aktywnego włączenia się w zbiórkę surowców, w tym roku zbieramy: puszki, plastikowe nakrętki, baterie oraz telefony komórkowe. Pamiętajmy: Razem możemy więcej:)

zgo jarocin

zgo jarocin1