W grudniu chętni uczniowie przystąpili do konkursu fotograficznego „Zdrowo się odżywiamy, bo mleko spożywamy”, organizowanym przez Okręgową Spółdzielnię Mleczarską w Jarocinie. Konkurs adresowany był do uczniów klas I - V szkół podstawowych, które uczestniczą w programie „Szklanka mleka”, a dostawcą jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Jarocinie. Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia, przedstawiającego wykorzystanie mleka i produktów mlecznych w codziennym życiu dzieci. Organizatorzy liczyli na pomysłowość i kreatywność. Wszystkie prace naszych uczniów były ciekawe i oryginalne, jednak jury postanowiło wyróżnić zdjęcie Wojciecha Wojciechowskiego, ucznia klasy trzeciej. Wojtkowi gratulujemy i życzymy podejmowania wyzwań i sukcesów w kolejnych konkursach.

Resized 20201208 130336