Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Poniżej podajemy adresy poczty internetowej Waszych nauczycieli. Jeżeli macie możliwość, proszę wysyłajcie wykonane przez Was zadania do uczących nauczycieli. Oni są do Waszej dyspozycji, chętnie sprawdzą Wasze prace i wskażą Wam ewentualne pomyłki, pomogą w zrozumieniu problemu, jaki napotkacie. Proszę, przesyłajcie wykonane zadania w terminach i formie ustalonej z nauczycielem.

Mogą to być skany, dokumenty w Word, lub zdjęcia.

Oczywiście, jeżeli nauczyciele ustalili z Wami inną formę komunikacji, to proszę z niej korzystać.

Materiały edukacyjne – polecane platformy, strony i serwisy internetowe

1. Epodreczniki.pl

2. Portal wiedzy dla nauczycieli

3. Strona Centralnej Komisji Egzaminacyjnej i komisji okręgowych

4. Podręcznik internetowy „Włącz Polskę!”

5. Portal lektury.gov.pl

6. Strona Centrum Nauki Kopernik

7. Portale edukacyjne IPN: Portal edukacyjny Instytutu Pamięci Narodowej i Serwis IPN Przystanek historia

8. Strona Krajowego Biura Programu eTwinning