Szkoła Podstawowa w Kuźni

Plan lekcji na r. szk. 2019/2020

 

Klasa I

 

poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00-8.45 j. angielski kółko teatralne j. angielski zajęcia zintegrowane w-f
8.55-9.40 zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane w-f
9.50-10.35 religia zajęcia zintegrowane w-f zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane
10.55-11.40 zajęcia zintegrowane muzyka zajęcia zintegrowane kółko kulinarne zajęcia zintegrowane
11.50-12.35 kółko taneczne informatyka plastyka

 

zajęcia zintegrowane
12.45-13.30         religia

 

 

 Klasa II

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00-8.45 plastyka kółko teatralne zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane w-f
8.55-9.40 zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane informatyka w-f
9.50-10.35 religia zajęcia zintegrowane w-f edukacja społeczna zajęcia zintegrowane
10.55-11.40 zajęcia zintegrowane j. angielski edukacja społeczno-techniczna kółko kulinarne zajęcia zintegrowane
11.50-12.35 kółko taneczne edukacja społeczno-techniczna kółko szachowe/zawodowe

muzyka

 j. angielski
12.45-13.30    

 

 

zajęcia rozwijające kompetencje społeczne (co 2 tyg) religia 

 

 

Klasa III 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
7.10-7.55     logopedia    
8.00-8.45 plastyka kółko teatralne zajęcia zintegrowane logopedia/zajęcia zintegrowane w-f
8.55-9.40 zajęcia zintegrowane j. angielski zajęcia zintegrowane informatyka w-f
9.50-10.35 zajęcia zintegrowane zajęcia zintegrowane w-f edukacja społeczna zajęcia zintegrowane
10.55-11.40 religia zajęcia zintegrowane edukacja społeczno-techniczna kółko kulinarne j. angielski
11.50-12.35 kółko taneczne edukacja społeczno-techniczna kółko szachowe/zawodowe muzyka zajęcia zintegrowane
12.45-13.30   religia zajęcia rozwijające kompetencje społeczne (co 2 tyg)  

 

 

 Klasa V

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00-8.45 geografia k. rowerowa plastyka - matematyka kółko /  j. angielski (JM)
8.55-9.40 j. polski w-f matematyka / j. angielski (JM) biologia j. angielski - wyrównawczy / kółko redakcyjne
9.50-10.35 historia technika kółko sportowe j. angielski / matematyka (JM) j. angielski kółko
10.55-11.40 j. polski historia wychowawcza religia j. polski
11.50-12.35 matematyka / matematyka (JM) matematyka j. polski  j. angielski / matematyka (JM) matematyka / matematyka (JM)
12.45-13.30 w-f j. angielski muzyka j. polski informatyka
13.40-14.25 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kółko przyrodnicze religia   w-f matematyka - wyrównawcza
14.30-15.15   zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne w-f    

 

 

 Klasa VI

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00-8.45 WDŻR (co 2 tyg) - plastyka -

-

8.55-9.40 geografia w-f matematyka kółko kulinarne kółko redakcyjne
9.50-10.35 historia biologia j. polski historia j. polski
10.55-11.40 informatyka matematyka wychowawcza religia j. polski
11.50-12.35 matematyka j. angielski j. angielski j. angielski technika
12.45-13.30 w-f j. polski muzyka j. polski matematyka
13.40-14.25   kółko przyrodnicze religia w-f
14.30-15.15   zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne w-f    

 

 

Klasa VII 

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
8.00-8.45 kółko przyrodnicze geografia matematyka matematyka j. polski
8.55-9.40 chemia biologia chemia fizyka matematyka
9.50-10.35 geografia j. niemiecki j. angielski biologia matematyka
10.55-11.40 j. niemiecki fizyka j. polski j. angielski religia
11.50-12.35 j. polski muzyka historia historia j. polski
12.45-13.30 wychowawcza plastyka j. polski religia j. angielski
13.40-14.25 w-f j. polski - wyrównawczy informatyka w-f w-f
14.30-15.15 matematyka - wyrównawcza zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne w-f   WDŻR (co 2 tyg)

 

 

Klasa VIII

  poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
7.10-7.55 fizyka        
8.00-8.45 kółko przyrodnicze biologia j. angielski j. angielski -
8.55-9.40 j. polski matematyka matematyka j. angielski matematyka
9.50-10.35 chemia WOS chemia fizyka informatyka
10.55-11.40 geografia j. niemiecki historia rewalidacja religia
11.50-12.35 j. niemiecki j. polski EDB j. polski historia
12.45-13.30 wychowawcza
j. polski matematyka religia rewalidacja
13.40-14.25 w-f WOS j. polski w-f w-f
13.40-14.25   zajęcia rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne w-f    

 

 

Kadra nauczycielska:

  • R. Cieślak – plastyka, muzyka, wychowawstwo kl. I

  • Z. Rybarczyk – matematyka, informatyka

  • S. Świątkiewicz – technika, religia, wychowanie-fizyczne kl. V-VIII

  • K. Hernes – fizyka, chemia

  • D. Tobolska – biologia

  • W. Wegner – geografia

  • K. Burchacka – j. niemiecki

  • T. Szymańska – informatyka, OP 5-6 latki

  • M. Szablewska –  wychowawstwo kl. III, biblioteka, logopedia

  • A. Marciniak – j. angielski, wychowawstwo kl. V-VI, WOS

  • K. Król – historia, WDŻR, wychowawstwo kl. II

  • M. Kaczyńska – j .polski, wychowawstwo kl. VII - VIII

  • E. Jabłońska – matematyka, j. angielski kl. I

  • M. Frątczak - OP 3-4 latki, EDB,

  • Z. Jaruszewski - wychowanie fizyczne kl. I-III

  • R. Dziatkiewicz - j. polski kl. VIII

  • A. Heronimczak - OP 3-4 latki