Szkoła Podstawowa w Kuźni

 

 FERIE ZIMOWE

REGULAMIN_BASEN


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 :

godz. 9.00 - Msza Św. w Kaplicy, bezpośrednio po mszy uroczystość w szkole.

Dzieci z klasy pierwszej na Mszę Święta przynoszą tornistry z przyborami.


zarzadzenie 8 w sprawie skrocenia zajec lekcyjnych jpg

 

 


 

pzu darmowe ubezpieczenie


 

 

 

 

11szkoły ponadpodstawowe211szkoły ponadpodstawowe3

11szkoły ponadpodstawowe4


 

 

aa1Zalacznik nr 1 Regulamin Rekrutacji do kl I SP i OP poprawiony 1

a2Zalacznik nr 1 Regulamin Rekrutacji do kl I SP i OP poprawiony 2

a3Zalacznik nr 1 Regulamin Rekrutacji do kl I SP i OP poprawiony 3

a4Zalacznik nr 1 Regulamin Rekrutacji do kl I SP i OP poprawiony 4

 

 

a5Zalacznik nr 1 Regulamin Rekrutacji do kl I SP i OP poprawiony 5

 a6Zalacznik nr 1 Regulamin Rekrutacji do kl I SP i OP poprawiony 6

 List Głównego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Głównego Policji do rodziców 2

 

 

 

 

 

 

 

 

2018.11.08 list MEN GIS rodzice 1

2018.11.08 list MEN GIS rodzice 2

Plakat jpg


 

 

Lamacze Szyfrow POSTER duzy

 

 Łamacze Szyfrów

 


 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCZNO - WYCHOWAWCZYCH

W ROKU SZKOLNYM 2018/2019:

  1. 2 listopada 2018 r.

  2. 15 – 17 kwietnia 2019 r

  3. 29 – 30 kwietnia 2019 r.

  4. 2 maja 2019 r.


 

nabór orkiestra 1


 

 

 

1

REGULAMIN basen 2018 1a

REGULAMIN basen 2018 2a

REGULAMIN basen 2018 3a

REGULAMIN basen 2018 4a

REGULAMIN basen 2018 5a

REGULAMIN basen 2018 6a


 

 

 

 

0001list

0002

0003


 

RZECZNIK PRAW DZIECKA MAREK MICHALAK - LIST DO UCZENNIC I UCZNIÓW Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie, Kochani...

Wakacje dobiegły końca, a Wy – mam nadzieję – uśmiechnięci i wypoczęci wracacie do szkół. Niektórzy z Was z niecierpliwością czekają na ponowne spotkanie z kolegami, koleżankami i nauczycielami. Inni pełni obaw, ale też ciekawości i nadziei, na rozpoczęcie nowego etapu w życiu – pierwszego roku nauki lub podjęcia wyzwań w nowej szkole. Mam nadzieję, że dla wszystkich uczniów nadchodzący rok szkolny będzie początkiem fascynującej przygody. Wierzę też, że będzie czasem zdobywania ciekawych doświadczeń, nawiązywania wspaniałych przyjaźni oraz wzbogacania Waszej wiedzy i umiejętności.
Pamiętajcie proszę, że szkoła to nie tylko lekcje, ale też nauka koleżeństwa, szacunku, wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka. Nie bójcie się myśleć samodzielnie, ani wyrażać własnych opinii i emocji – nie wstydźcie się ich. Szkoła powinna być miejscem budowanym przez całą jej społeczność, na demokratycznych zasadach. Macie w niej prawo do wyrażania własnego zdania i aktywnego działania na rzecz rówieśników.
Polska była inicjatorem i pomysłodawcą Konwencji ONZ o prawach dziecka. To w naszym kraju żył i wspierał dzieci pierwszy nieformalny rzecznik praw dziecka – Janusz Korczak. Jesteśmy więc w sposób szczególny zobowiązani do tego, aby przestrzeganie praw dziecka było w Polsce codziennością – było oczywiste i bezdyskusyjne.
Pomimo że moja misja na stanowisku Rzecznika Praw Dziecka dobiega już końca, nadal będę stał na straży Waszych praw – jako Kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, Kawaler Orderu Uśmiechu, przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Janusza Korczaka, ale przede wszystkim człowiek, dla którego respektowanie i ochrona praw dziecka są życiowym wyzwaniem. Zawsze możecie liczyć na mnie i na moją pomoc w ważnych dla Was sprawach.
Życzę wszystkim – Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom – samych sukcesów, dni pełnych uśmiechu i radości.

Wasz Rzecznik - Marek Michalak

 


 
 
 
KLAUZULA DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O ZATRUDNIENIE W SZKOLE PODSTAWOWEJ IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)


 

 

RODO - INFORMACJA

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem jest SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI

(nazwa podmiotu prawnego)

z siedzibą KUŹNIA 36, 63-313 CHOCZ

Do czego będą używane Państwa dane osobowe?

Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania kontaktu, opracowania ofert, sprzedaży usług oraz zachowania relacji biznesowych, a także w celu przesyłania informacji handlowych w rozumieniu ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

Na jakiej podstawie będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe?

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Czy jest możliwość cofnięcia zgody?

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym lub umownym oraz nie stanowi warunku zawarcia umowy. Cofnięcie zgody jest możliwe na każdym etapie i nie jest to związane z żadnymi negatywnymi konsekwencjami. Cofnięcia zgody można dokonać w dowolny, wybrany sposób (e-mail, poczta tradycyjna) tak, aby dotarła do wiadomości

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI.

(nazwa podmiotu prawnego)

Kiedy i komu możemy przekazać Państwa dane?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI

(nazwa podmiotu prawnego)

nie przekazuje Państwa danych osobowych podmiotom trzecim, jak również nie są one wykorzystywane w procesach zautomatyzowanego profilowania.

Co mogą Państwo zrobić z przekazanymi nam danymi?

Po wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do żądania od SZKOŁY PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI dostępu do danych osobowych dotyczących Państwa oraz uzyskania ich kopii, a także żądania ich sprostowania, usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania.  

Do kiedy Państwa dane osobowe będą przechowywane?

Do czasu wycofania zgody lub, jeśli dane będą przetwarzane na podstawie prawnie uzasadnionego celu administratora – do momentu wniesienia sprzeciwu.

Jakie dane osobowe przetwarzamy?

Przetwarzane kategorie Państwa danych osobowych to dane, które pochodzą bezpośrednio od Państwa (lub zostały przekazane w Państwa imieniu) lub dane osobowe, które zostały zebrane ze źródeł publicznie dostępnych, w szczególności: imię i nazwisko, adres e-mail, telefon kontaktowy, adres korespondencyjny.

Odbiorcą Państwa danych osobowych są pracownicy i współpracownicy oraz partnerzy wspomagający administratora w jego biznesowej działalności.

Jak skontaktować się z inspektorem danych osobowych?

Można to zrobić pod numerem telefonu 62 7415634 lub e-mailowo pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ikona pdf imagelarge                                                                                Informacja RODO 

 


 

 

 

 

List Minister Edukacji Narodowej do rodziców iList Minister Edukacji Narodowej do rodziców 2

 

 

 

 

....................................................................................................................................................................................................................................................................

 

 

 

 

 "https://www.e-pity.pl">Program e-pity 

....................................................................................................................................................................................................